Výrobník ledové tříště i zmrzliny - 2 x 6 litrů

Vratná kauce 10 000 Kč


Varianta:
Dostupnost Dostupné, cena za celý víkend Dostupné, cena za 1 den Dostupné, cena za 1 týden Dostupné, cena za 14 dnů Zvolte variantu
1 500 Kč 1 000 Kč 2 500 Kč 3 500 Kč od 1 000 Kč 1 239,67 Kč bez DPH 826,45 Kč bez DPH 2 066,12 Kč bez DPH 2 892,56 Kč bez DPH od 826,45 Kč bez DPH
Výrobník ledové tříště i zmrzliny - 2 x 6 litrů
výrobník ledové tříště
Novinka

Výrobník ledové tříště i zmrzliny - 2 x 6 litrů

Skvělá věc, která nesmí chybět na zahradní párty, dětské narozeninové oslavě a dalších společenských akcí jako jsou zábavy a jiné veřejné akce. Rychlé odbavení sladkého pokrmu, kde při sledování výroby zabavíte i děti.

Příprava ledové tříště: doporučený poměr ředění 1 (sirup) : 5 (voda)
Příprava chlazeného nápoje: doporučený poměr ředění 1 (sirup) : 10 (voda)

U nás můžete zakoupit sirupy na ledovou tříšť.  

  • velký objem 2x6 litrů 
  • určen pro potřeby profesionální gastronomie
  • jednoduchá, intuitivní obsluha díky digitálnímu kontrolnímu systému
  • šest různých funkcí k výrobě koktejlů, zmrzliny a dalších výrobků
  • pracovní cyklus 8–12 hodin díky vysoce robustní konstrukci

Pomocí výrobníku ledové tříště můžete servírovat nejen ledovou tříšť, ale i veškeré další chlazené nápoje, jako například ovocné drinky, koktejly, nebo dokonce zmrzliny a sorbety. Výrobník má dva zásobníky každý o objemu 6 litrů je ideálně vhodný pro uchovávání studených pokrmů a nápojů. Dopřejte svým hostům na každé akci to pravé osvěžení! Oddělené zásobníky umožňují míchat jejich obsah mezi sebou. Díky tomu můžete s svým hostům na každé párty dopřát to pravé osvěžení a nabízet různé příchutě zároveň!

Díky digitálnímu kontrolnímu systému s touchpadem můžete výrobník ledové tříště obsluhovat snadno a intuitivně. Pomocí několika tlačítek můžete kontrolovat jednotlivé funkce. Moderní, snadno ovladatelný LED displej ukazuje teplotu a počet otáček míchadla.

Výrobník ledové tříště disponuje šesti různými funkcemi: zmrzlina, granita, chlazení, koktejl, mytí a dávkování. Kromě ledové tříště tak lze vyrobit i další pochutiny jako např. mražený jogurt nebo koktejly. Díky tomu můžete svým zákazníkům nabídnout široký sortiment. Určitě se najde pro každého něco!

Míchadlo uvnitř stroje zabraňuje tvoření velkých kusů ledu a zamezuje ucpání výdejního kohoutu. Trvalé míchání, řízené prostřednictvím jediného spínače, zaručuje, že každý nápoj chutná stejně dobře jako ten předchozí! Ve skříni přístroje se nacházejí ventilační drážky, které chrání motor před přehřátím.

Dávkovací kohoutek zajišťuje kontrolované vypouštění ledové tříště, aniž by docházelo k rozlití obsahu. Lehké, odolné víko chrání obsah zásobníku před nečistotami. Odkapávací miska zachycuje přebytečné tekutiny a udržuje pracoviště čisté. Skříň stojí na gumových nohách, což jednak chrání povrch před poškrábáním, a jednak zaručuje, že přístroj stojí bezpečně.

 

Teplotní rozsah   -20–10 °C
Rozměry (DxŠxV)   44.20 x 40.20 x 72.50 cm
 

Snadné používání. Hmotnost 45 kg. Doporučujeme manipulaci /umístění stroje ve dvou lidech.

 

Návod- Výrobník ledové tříště