Detektor kovů MINELAB E-TRAC PLUS

V den zapůjčení zaplatíte pouze VRATNOU KAUCI 5 000 Kč

Varianta:
Dostupnost Dostupné, cena za celý víkend Dostupné, cena za 1 den Dostupné, cena za 1 týden Dostupné, cena za 14 dnů Zvolte variantu
600 Kč 350 Kč 1 000 Kč 1 500 Kč od 350 Kč 495,87 Kč bez DPH 289,26 Kč bez DPH 826,45 Kč bez DPH 1 239,67 Kč bez DPH od 289,26 Kč bez DPH
Detektor kovů MINELAB E-TRAC PLUS

E-TRAC je pokročilý detektor zahrnující technologii Full Band Spectrum (FBS) společnosti Minelab a technologii Smartfind TM diskriminace. Je to elegantní, robustní design, inovativní ovládací panel, intuitivní menu, jasná LCD obrazovka, robustní lehká cívka a rozsáhlé možnosti cílení, které oslišují E-TRAC od jiných značek.

Program E-TRAC Xchange umožňuje připojit detektor kovů k domácímu počítači ke stahování a nahrání nastavení E-TRAC, uživatelských režimů a vzorů diskriminace. Můžete sestavit knihovnu zdrojů, která mapuje váš úspěch s tím, že váš E-TRAC ukládá vaše cenné nastavení vašich oblíbených stránek - nikdy se nestarajte o to, abyste znovu ztratili své nejúspěšnější nastavení! Tato pokročilá funkce je také navržena tak, aby vám umožnila rychle nakonfigurovat E-TRAC jediným stisknutím tlačítka k určitému detekování prostředí a preferovaných cílů, takže můžete trávit méně času s nastavením a více času v terénu dělat to, co máte rádi dělat, detekovat.

E-TRAC vyhledá cenné kovové předměty v různých mineralizovaných půdních podmínkách, jako jsou extrémně slané půdy, mořská voda, vlhký plážový písek a velmi magnetické půdní podmínky. Pomocí nástroje E-TRAC se můžete stát jedním z mnoha úspěšných detektorů, kteří spojují svou vášní venku s nadšením, že pravidelně objevují hodnotné mince, památky, zlato a šperky.

 

Funkce detektoru

 • Při využití technologie FBS se současnými frekvencemi v rozmezí od 1,5 kHz do 100 kHz je signál získaný z cívky detektorů analyzován ze široké škály reakcí. To umožňuje pokročilé zpracování signálu E-TRAC analyzovat více cílových informací tak, aby identifikace cíle byla přesnější.
 • Funkce E-TRAC XChange USB - vytvořte, stáhněte a nahrajte své oblíbené nastavení E-TRAC a uložte je do počítače nebo si je e-mailem vyměňte s přáteli.
 • QuickMask TM s nezávislým nastavením úrovně odmítnutí železa a vodivosti - rychlý a jednoduchý způsob úpravy vzorků.
 • Smartfind TM - jedinečná dvourozměrná stupnice diskriminace, která graficky znázorňuje jak vlastnosti železa, tak vodivosti na stejném displeji, které vylučují signály z nežádoucích cílů a přijímají signály z požadovaných cílů.
 • Rozsah diskriminace s radikální realignmentem zlepšuje ID cíle a míru obnovy dobrých cílů v hloubce.
 • Čtyři předprogramované uživatelské režimy Minelab pro zapnutí a odchod s konkrétními nastaveními a vzory
 • Čtyři sloty uživatelského režimu, abyste mohli přizpůsobit režimy tak, aby odpovídaly vašim specifickým cílům a detekci prostředí.
 • Vylepšená úroveň nastavení prahu v měřítku 1-50 pro větší přesnost podle vašich požadavků.
 • Označte zvukové a vizuální indikátory ve dvou režimech, díky nimž je cílová velikost a identifikace přesnější než kdy jindy.
 • Možnosti nastavení neutrálu a obtížnosti pro snadné přizpůsobení se benign nebo nejnáročnějším provozním podmínkám.
 • Nastavení hustoty koše - Vysoká zajišťuje, že se v prostředí s vysokým množstvím odpadků dostane méně falešných signálů, zatímco hodnota Nízká je ideální pro čistší místa.
 • Uživatelsky orientovaná klávesnice a návrh menu - rychlé a snadné použití s ​​intuitivními ikonami a logickými sekvencemi menu.
 • Panel s vizuálním displejem s jasným rozlišením 72 mm x 48 mm - navržený pro optimální viditelnost ve všech světelných podmínkách.
 • Ergonomické, dokonale vyvážené sestavení rukojeti zajišťuje delší dobu detekce bez únavy!
 • Ultralehká vodotěsná 11 "dvojitá vodotěsná cívka pro všestrannost s ostrým, přesným určením a hloubkou.