Popcornovač - stroj na výrobu popcornu

Vratná kauce 5 000 Kč


Varianta:
Dostupnost Dostupné, cena za celý víkend Dostupné, cena za 1 den Dostupné, cena za 1 týden Dostupné, cena za 14 dnů Zvolte variantu
1 000 Kč 1 000 Kč 1 200 Kč 2 000 Kč od 1 000 Kč 826,45 Kč bez DPH 826,45 Kč bez DPH 991,74 Kč bez DPH 1 652,89 Kč bez DPH od 826,45 Kč bez DPH
Popcornovač - stroj na výrobu popcornu
Popcornovač - stroj na výrobu popcornu
Novinka

Popcornovač - stroj na výrobu popcornu

Skvělá věc, která nesmí chybět na zahradní párty, dětské narozeninové oslavě a dalších společenských akcí jako jsou zábavy a jiné veřejné akce. Rychlé odbavení sladkého pokrmu, kde při sledování výroby zabavíte i děti.

NA VÝROBU POPCORNU POTŘEBUJETE:

  • zrno- kukuřice neochucená (na slaný nebo sladký popcorn)
  • olej (doporučuje se palmový, ale může být i řepkový)
  • příchuť - např.: sůl s máslem, šunka, sýr, barevný cukr na sladký popcorn
  • případně sáčky nebo kelímky na hotový popcorn


POUŽITÍ:

Zapněte spínač na kotli a zahřejte kotel asi 5-6 minut.
Přidejte do kotle 50 ml oleje na 150 g zrn. -
To je potřebné množství na jeden průběh.
Při doporučeném dávkování z balení 1 kg zrn kukuřice vyrobíte přes 30 l popcornu, tj. 25 – 30 porcí popcornu.

SLANÝ POPCORN:
Upraženou kukuřici (popcorn) lehce osolte a dle Vaší chuti posypejte kořenící směsí (doporučené dávkování 10g kořenící směsi na 100g kukuřice) a důkladně promíchejteKořenící směs nikdy nesypejte do přístroje, ale pouze na upraženou kukuřici mimo přístroj. Pokud Vám kořenící směs na popcornu málo "drží", zkuste při pražení kukuřice použít více tuku (oleje).

SLADKÝ popcorn:
Přidejte do kotle 50 ml oleje na 150 g zrn a 50 g cukru.

Za hodinu můžete vyrobit zhruba 16 litrů popkornu (ca. 5 kg/h).
U nás můžete zakoupit POPCORN i příslušenství

 

Stroj na popkorn byl speciálně navržen pro použití v profesionální gastronomii. Stroj má vlastní osvětlení, míchací systém a automatický termostat a pracuje s 1 600 watty.

Stroj na výrobu popcornu je vybaven třemi spínači umístěnými nad dvířkami. Tlačítkem POWER & LIGHT zapnete světlo a topné těleso zabudované ve dně stroje, díky čemuž popcorn bude udržován teplý a čerstvý a zároveň bude krásně prezentován. Pomocí přepínače HEAT aktivujete ohřívání hrnce a tím přípravu popcornu. Aby se popcorn během výrobního procesu nepřipaloval, zapněte míchací systém stisknutím tlačítka TURN.

Teflonová úprava hrnce zajišťuje, aby se popcorn nepřipékal a nepřipaloval. Hrnec má průměr 18,5 cm a hloubku 5,8 cm a je vyjímatelný, což usnadňuje čištění. Pro profesionální výrobu popcornu doporučujeme použít kokosový nebo palmový olej, neboť tyto oleje mají vysoký bod zakouření 240 °C, a proto jsou nejvhodnější.

Tento stroj na popkorn je z velké části vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli, díky čemuž jej lze velmi snadno čistit, a navíc je tak účinně chráněn pro korozi. Dále je ušlechtilá ocel velmi odolná vůči opotřebení a zdravotně nezávadná. Boční příčky jsou vyrobeny z hliníku.

Stěny jsou z tvrzeného skla, které se v případě nehody rozpadne na malé kousky místo toho, aby se roztříštilo na střepy, což zabrání vážným poraněním. Kromě toho skleněné stěny s osvětleným vnitřním prostorem umožňují kdykoliv pozorovat výrobu popkornu.

  • Snadné používání. 
  • Nízká hmotnost 23 kg zajišťuje snadnou přepravu a skladování. 
  • Pro vnější čištění používejte pouze navlhčený hadřík. Nečistěte stroj přímo vodou, mohlo by to poškodit jeho elektrické funkce.

Přední dvířka lze snadno otvírat a zavírat díky magnetům. Servírovací klapka zajišťuje, aby bylo možné popcorn snadno odebírat a dávkovat. Otvory na dně slouží k tomu, aby kukuřičná zrna, která nepukla, ulomené drobečky a přebytečný olej skončily v zásuvce, která se nachází přímo pod ním. Zásuvka je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění.

 
Teplotní rozsah - 220–270 °C
Rozměry (DxŠxV)- 56 x 42 x 76 cm
Napětí- 230 V
Délka napájecího kabelu- 1,7 m 
 
Obsah balení
Stroj na popcorn 
Lopatka na popcorn
Odměrka
Hrnec
Žárovka