Stroj na cukrovou vatu - 52 cm

Vratná kauce 3 000 Kč


Varianta:
Dostupnost Dostupné, cena za celý víkend Dostupné, cena za 1 den Dostupné, cena za 1 týden Dostupné, cena za 14 dnů Zvolte variantu
500 Kč 500 Kč 1 200 Kč 2 000 Kč od 500 Kč 413,22 Kč bez DPH 413,22 Kč bez DPH 991,74 Kč bez DPH 1 652,89 Kč bez DPH od 413,22 Kč bez DPH
Stroj na cukrovou vatu - 52 cm
výrobník cukrové vaty
Tip

Stroj na cukrovou vatu- 52 cm

Skvělá věc, která nesmí chybět na zahradní párty, dětské narozeninové oslavě a dalších společenských akcí jako jsou zábavy a jiné veřejné akce. Rychlé odbavení sladkého pokrmu, kde při sledování výroby zabavíte i děti.

U nás můžete zakoupit cukr na cukrovou vatu a příslušenství.   

POUŽITÍ:

Na jednu porci, která trvá jen 30 sekund, budete potřebovat cca 12 až 18 g cukru, který se snadno dávkuje díky dodané odměrce.

Připravte si špejli, na kterou budete vyrobenou cukrovou vatu namotávat. Vhodné jsou dřevěné hranaté špejle. Zapněte výrobník a během pár okamžiků se začne tvořit cukrová vata. Držte špejli ve svislé poloze, otočte ji několikrát zevnitř kolem mísy. Pak špejli položte vodorovně a otáčejte s ní nad rotující "hlavou" a navíjejte tak cukrovou vatu. Když je cukrová vata hotová, výrobník vypněte. Pro výrobu další cukrové vaty postup opakujte.

  • 1 cukrová vata (12-18 g cukru) za cca 30 s
  • Topný element s výkonem 1.030 W
  • Motor s výkonem 70 W / 2 klopné spínače
  • 230 V přípojka
  • určen na profesionální použití
  • Samostatná regulace vytápění
  • Jednoduchá obsluha a čištění

Nádoba z ušlechtilé oceli s průměrem 52 cm je vhodná na obzvláště rychlou přípravu velkého množství cukrové vaty. 

Díky speciální konstrukci nádoby je umožněna bezproblémová činnost, neboť se cukr a cukrová vata drží především v zachytávací nádobě. Hlavice z hygienického hliníku s více než 70 W silným motorem se otáčivými pohyby stará o to, že se zkapalněný cukr transformuje do tenkých vláken a postupně se sbírá na vnitřní straně nádoby. Pro přípravu nové várky cukrové vaty lze nádobu snadno odejmout a vyčistit.

 

Snadné používání. Nízká hmotnost zajišťuje snadnou přepravu a skladování.